ZigaForm version 5.5.1

صفحه اصلی

قالیشویی همشهری

قالیشویی همشهری در فردیس – می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی فردیس با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

ردیف شرح خدمات واحد نرخ ۱ شستشوی موکت بدون پرز یک متر مربع ۲۵۰۰ ۲ شستشوی موکت پرزدار یک متر مربع ۳۰۰۰ ۳ شستشوی انواع فرش ماشینی لاکی یک متر مربع ۴۰۰۰ ۴ شستشوی انواع فرش ماشینی روشن یک متر مربع ۴۵۰۰ ۵ شستشوی انواع فرش دست بافت لاکی یک متر مربع ۷۰۰۰ ۶ شستشوی […]

قالیشویی همشهری

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی در شهرک ۱۱۰ و انبار نفت  با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

قالیشویی همشهری

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی در شهرک وحدت و اهری  با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

قالیشویی همشهری

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی در سرآسیاب با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

قالیشویی همشهری

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی درمارلیک با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش قالیشویی در ملارد وشهرک جعفریه با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید. سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

  • 1
  • 2
با ما بصورت آنلاین در تماس باشید