ZigaForm version 6.1.1

صفحه اصلی به صورت بلاگ

18فروردین 1402
شستشوی مبل در اندیشه

  قالیشویی اندیشه همشهری یکی از بهترین مراکز شستشو و تمیزکاری قالی و مبل در شهرستان اندیشه، فردیس، کرج و تهران است. با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و تجربه‌ی چندین ساله، این مرکز توانسته است به یکی از معتبرترین و برترین قالیشویی‌ها در منطقه تبدیل شود. یکی از خدمات برتر ارائه شده توسط قالیشویی اندیشه همشهری، مبل شویی با کیفیت و حرفه‌ای است.

17بهمن 1401
قالیشویی اندیشه همشهری hamshahricarpet

روش اصولی اما سنتی شستشوی فرش ها به دلیل مصرف شدید و بالای آب روش خوبی نیست مگر آنکه از افراد خبره و متخصص در این زمینه استفاده شود. اما در هر صورت شستشو با روش سنتی هزینه را بالاتر می برد هرچند گرانی آن بی حکمت نبوده و ارزش فرش نفیس حفظ خواهد شد. قالیشویی اندیشه همشهری با مدیریت آقای سید امید موسوی  بهترین قالیشویی اندیشه و فردیس در فرش ماشینی با مهارت و تجربه فراوان نگرانی شما عزیزان را برطرف می نماید.  در ادامه مقاله مراحل شستشوی فرش را بررسی می کنیم.

25دی 1401
شستشوی فرش دستبافت

فرش دستبافت شما فرشی با ارزش و بی نظیر می باشد، چرا که با دست بافته شده است. فرش دستبافت چه یک فرش بزرگ باشد و چه یک قالیچه کوچک باشد احتیاج به مراقبت و شستشوی منظم دارد. اما آیا می دانستید که شستشوی نامناسب فرش دستبافت باعث رنگ پس زدگی و کدر شدن آن می­شود. با تمیز نگه داشتن فرش خود از آسیب­ها و خساراتی که ارزش فرش را کاهش می­دهند جلوگیری کنید. طبیعتا همه فرش ها چه در خارج خانه و چه در داخل خانه نگه داری شوند به علت مجاورت دائمی آن ها با هوا شستشوی آن ها امری ضروری است. بدیهیست که شستشو و نظافت فرش دست بافت برای حفظ کیفیت اولیه اصول و قواعد خاص خودش را طلب می­کند در حالی که اگر این کار به درستی انجام نشود، فرش دستبافت تمام خصوصیات ظاهری و زیبایی خودش را از دست می دهد و ساختارش دچار آسیب جدی می شود. همچنین اگر فرش دستبافت شما رنگ روشن­تری داشته باشد احتیاج به شستشوی بیشتری دارد. غبارگیری فرش یکی از اقداماتی است که قبل از شستشوی فرش باید رعایت شود، غبارها در واقع موادی هستند که از ترکیب چندین ذرات دوده، کربن، آهن، آلومینیوم و سایر مواد به داخل پرز فرش نفوذ می­کنند. به دلیل اینکه این ذرات جذب کننده ی رطوبت های مختلف هستند، ممکن است در دراز مدت به صورت لکه های چرکی در روی فرش دستبافت پدیدار شوند. به این نکته توجه کنید که بی توجهی و نگرفتن غبار در نهایت منجر به پوسیدگی فرش با ارزش شما می شود. آسیب بسیار جدیدی تری که بی توجهی به غبارگیری برای فرش شما ایجاد می­کند ایجاد مکان مناسب برای حشرات همچون بید است که باعث از بین رفتن کامل فرش دستبافت شما می­شود.  بنابراین غبارگیری منظم فرش امری کاملا ضروری تلقی می­شود، و هر چند روز یک بار با استفاده از جارو برقی با دور کم فرش زیبای خود را تمیز کنید. هر چند افراد غبارگیری فرش را با زدن جارو برقی انجام می­دهند اما بعضی از افراد عمل غبارگیری را به صورت اساسی تری انجام می­دهند.  در کل عمل غبارگیری فرش به دو صورت دستی و ماشینی انجام می­گیرد.

01مرداد 1401
قالیشویی اندیشه همشهری

ما در قالیشویی اندیشه همشهری هر سال به بیش از ۹۰۰۰ خانواده  تهرانی و کرجی خدمات شستشو با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه را ارائه می دهیم. خدمات شستشو فرش در قالیشویی شعبه فردیس توسط استادکاران با تجربه به صورت حرفه ای انجام می شود که کاملا به انواع فرش شناخت کافی دارند و با توجه به تنوع فرش دستبافت و ماشینی، هر فرش به روش مناسب خودش با استفاده از مواد شوینده مرغوب برای حفظ دوام موثر فرش شستشو می دهند. شعار قالیشویی شعبه فردیس بدین صورت است که با شستشوی غیر تخصصی، عمر فرش نصف می شود.مشتریان جدید همیشه نیاز به دلایلی جهت آسوده خاطر کردن خود برای تحویل به بهترین قالیشویی در شهر فردیس هستند از این رو مجموعه با دانش تخصص در حوزه کاری خود در قالیشویی مکانیزه ، استفاده از دستگاه های با کیفیت و مدرن ، استفاده درست از مواد شوینده مناسب ، در کنار سال ها تجربه ، خدمات می دهد.خدمات اصلی کارخانه ما قالیشویی می باشد ولی به دلیل تنوع خدماتی که در این حرفه وجود دارد و برای سهولت ارائه خدمات به مشتریان عزیز ، این مجموعه به غیر از فعالیت قالیشویی در فردیس ، خدماتی همچون رنگبرداری ، رفوکاری فرش ، ترمیم و ریشه دوزی ، شستشوی تشک و مبلمان را نیز انجام می دهد

09مهر 1398

ردیف شرح خدمات واحد نرخ ۱ شستشوی موکت بدون پرز یک متر مربع ۲۵۰۰ ۲ شستشوی موکت پرزدار یک متر مربع ۳۰۰۰ ۳ شستشوی انواع فرش ماشینی لاکی یک متر مربع ۴۰۰۰ ۴ شستشوی انواع فرش ماشینی روشن یک متر مربع ۴۵۰۰ ۵ شستشوی انواع فرش دست بافت لاکی یک متر مربع ۷۰۰۰ ۶ شستشوی […]

sbobet88

https://www.sbobet88.digital/