ZigaForm version 6.1.1
21شهریور 1398
همشهری

پیشرفت یکباره ی فناوری در بهینه سازی سطح زندگی، موجب توسعه مشاغل و تاسیس حرفه هایی شد، که در آسان سازی فعالیت های روزانه انسان نقش چشمگیری دارند. شستشوی فرش، موکت و کلیه زیرانداز ها در کارخانجات قالیشویی از جمله مشاغلی است که در دهه های اخیر رشد چشمگیری نسبت به حرفه های هم تراز خود داشته. در کشور ما، که با توجه به سبک زندگی مردمش، مهد تولید فرش و قالی های با کیفیت است، استفاده فراگیر از فرش و زیرانداز های دیگر مثل قالی های دستباف و موکت، مساله مهمی بشمار میرود. به همین دلیل، تنظیف دشوار این کالای کاربردی در خانه، همواره از دغدغه های اصلی مردم بوده، که موجب رشد این حرفه در دهه های اخیر شده است. مسائل دیگر، مانند بحران آب در استان خودمان، از جمله دلایل گسترش واحد های قالی شویی در تهران و اندیشه است.

امروزه با تاسیس مراکز فعال در زمینه قالیشویی، این مسئله با کمک ماشین آلات توسعه یافته به همین منظور، بسیار ساده شده. چرا که با وجود این شغل و استفاده از دستگاه های مخصوص در آن، فرش ها و کالا های مشابه، با کیفیتی بالاتر و روندی بسیار راحت تر از گذشته، در طی مراحل مختلف، تمیز میشوند. مساله مهم دیگر در تنظیف فرش و قالی، ریسک آسیب پذیری به آنهاست. در شستشو های خانگی علاوه بر زحمت زیاد و فرسایشی، انتخاب مواد شوینده غیر استاندارد و انجام آبگیری اشتباه، ممکن است به بافت و یا رنگ فرش آسیب زده و سطح آن را مخدوش کند. از دیگر فواید بکارگیری خدمات شست و شوی فرش در اندیشه، صرفه جویی در میزان مصرف آب و انرژی است که به رفع کم آبی در کشور، بخصوص در شهر های کم آب مثل تهران کمک شایانی کرده است. شست و شوی فرش ها و قالی های نفیس و ارزشمند که آسیب رسیدن به آنها خسارت های مادی و معنوی زیادی دارد از جمله فعالیت هاییست که در این شغل انجام میشود. قدمت حرفه قالیبافی در استان تهران، موجب کاربری بیشتری از صنایع فرش و قالی در این منطقه شده. همین مساله دلیل دیگری بر استفاده بیشتر خدمات قالیشوییاندیشه همشهری است.همیشه به عنوان یکی از قالیشویی های خوب در تهران و اندیشه بوده ایم چرا که توانسته ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود در شهراندیشه ارائه نماییم و همواره کسب رضایت این عزیزان از اهدافمان بوده است. قالیشویی اندیشه همشهری آماده ارائه خدمات به کلیه مساجد، حسینیه ها، ادارات و سالن ها می باشد.

22شهریور 1398
مبلشویی اندیشه همشهری

قالیشویی اندیشه همشهری با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین نوع شستشوی فرش و مبلمان آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود میباشد. اندیشه همشهری، کلیه خدمات شستشوی فرش های ماشینی بدون چروک و کش آمدن را ضمانت میکند همچنین در زمینه شستشو انواع فرش های دستبافت و تابلو فرش با ضمانت اینکه ضخامت الیاف (پشم)، نازک نشود و رنگ قاطی نکند، فعالیت می کند. محل فعالیت قالیشویی در اندیشه می باشد. ونیز با بکارگیری پرسنلی مجرب ،متعهد باسابقه طولانی ، مرتبط و دارای گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه ای سعی در خدمتی متفاوت به همشهریان عزیز دارد شستشو با تاسی از موازین شرعی و بهداشتی بدون چین ،چروک وشکستگی در محیطی کاملا بهداشتی مجهز به آبگیرهای لوله ای بدون درب (ضدچروک) رفوگری و ترمیم حرفه ای فرش در محل پوشش سراسری مناطق اندیشه می باشد. قالی شویی اندیشه همشهری با مدیریت مویدی یکی از بهترین مراکز قالی شویی اندیشه می باشد. این کارخانه با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته، در طی مراحل مختلف از جمله غبارگیری، فرچه کشی، آبگیری سریع، و خشک کن ماشینی، می تواند این خدمات را در کمترین زمان به مشتریان خود ارائه دهد. همشهریان عزیز می توانند با خیال راحت، فرش و تابلو فرش، موکت، مبل و دیگر زیر انداز های الیافی خود را به این مجموعه واگذار کنند. کار قالیشویی اندیشه همشهری صرفاً شست و شوی فرش نیست، بلکه کارشناسان تعمیر فرش در این مرکز، به طور کامل قالی شما را رصد کرده و تمام عیوب احتمالی آن را نیز برطرف می کنند. دقت بسیار بالای دستگاه های بکارگیری شده در قالیشویی اندیشه همشهری، استفاده از شوینده های متناسب با نوع فرش در شست و شوی آنها و نیروهای مجرب فعال در این واحد قالیشویی، این مجموعه را جزء پیشتازان حرفه قالیشویی در اندیشه قرار داده است. از جمله ویژگی های دیگر قالیشویی اندیشه همشهری ارزان بودن خدمات آن، نسبت به مراکز قالیشویی تهران و کرج می باشد. ما فرش های نفیس و با ارزش شما را در کمترین زمان، با بهترین قیمت و کیفیت میشوییم. برای استفاده از خدمات این مرکز هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

22شهریور 1398
همشهری

پیشرفت یکباره ی فناوری در بهینه سازی سطح زندگی، موجب توسعه مشاغل و تاسیس حرفه هایی شد، که در آسان سازی فعالیت های روزانه انسان نقش چشمگیری دارند. شستشوی فرش، موکت و کلیه زیرانداز ها در کارخانجات قالیشویی از جمله مشاغلی است که در دهه های اخیر رشد چشمگیری نسبت به حرفه های هم تراز خود داشته. در کشور ما، که با توجه به سبک زندگی مردمش، مهد تولید فرش و قالی های با کیفیت است، استفاده فراگیر از فرش و زیرانداز های دیگر مثل قالی های دستباف و موکت، مساله مهمی بشمار میرود. به همین دلیل، تنظیف دشوار این کالای کاربردی در خانه، همواره از دغدغه های اصلی مردم بوده، که موجب رشد این حرفه در دهه های اخیر شده است. مسائل دیگر، مانند بحران آب در استان خودمان، از جمله دلایل گسترش واحد های قالی شویی در تهران و اندیشه است. امروزه با تاسیس مراکز فعال در زمینه قالیشویی، این مسئله با کمک ماشین آلات توسعه یافته به همین منظور، بسیار ساده شده. چرا که با وجود این شغل و استفاده از دستگاه های مخصوص در آن، فرش ها و کالا های مشابه، با کیفیتی بالاتر و روندی بسیار راحت تر از گذشته، در طی مراحل مختلف، تمیز میشوند. مساله مهم دیگر در تنظیف فرش و قالی، ریسک آسیب پذیری به آنهاست. در شستشو های خانگی علاوه بر زحمت زیاد و فرسایشی، انتخاب مواد شوینده غیر استاندارد و انجام آبگیری اشتباه، ممکن است به بافت و یا رنگ فرش آسیب زده و سطح آن را مخدوش کند. از دیگر فواید بکارگیری خدمات شست و شوی فرش در اندیشه، صرفه جویی در میزان مصرف آب و انرژی است که به رفع کم آبی در کشور، بخصوص در شهر های کم آب مثل تهران کمک شایانی کرده است. شست و شوی فرش ها و قالی های نفیس و ارزشمند که آسیب رسیدن به آنها خسارت های مادی و معنوی زیادی دارد از جمله فعالیت هاییست که در این شغل انجام میشود. قدمت حرفه قالیبافی در استان تهران، موجب کاربری بیشتری از صنایع فرش و قالی در این منطقه شده. همین مساله دلیل دیگری بر استفاده بیشتر خدمات قالیشویی اندیشه همشهری است.همیشه به عنوان یکی از قالیشویی های خوب در تهران و اندیشه بوده ایم چرا که توانسته ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود در شهراندیشه ارائه نماییم و همواره کسب رضایت این عزیزان از اهدافمان بوده است.

22شهریور 1398
شستشوی مبل در اندیشه

شستشوی کامل فرش با شوینده های استاندارد و کاملاً خنثی انجام می شود ، زیرا موادهای اسیدی یا قلیایی به فرش آسیب می رساند. شستشوی فرش باید در بهترین قالیشویی در شهریار به روش سنتی توسط استادکاران خبره انجام می شود .مراحل شستشو به این صورت است:

بازدید از فرش قبل از شستشو توسط کارشناس – عملیات خاک گیری فرش و آماده شدن برای شستشو – شروع شستشوی فرش ها توسط استادکار با تجربه به روش سنتی با استفاده از مواد شوینده استاندارد بدون تداخل رنگ و در آخر فرش شما به روش طبیعی خشک می شود و نیز برای تحویل مجددا توسط کارشناس تایید میشود و به صورت لول و کاور شده تحویل مشتری داده می شود.با توجه به تنوع بالای فرش بر اساس تراکم و شانه فرش ماشینی و نیز نوع الیاف به کار برده شده ، دیگر نمی توان گفت که برای شستشوی فرش ماشینی تخصص نیاز نیست و حتما باید هر فرش ماشینی با مواد مخصوص و روش مناب خودش شسته بشود . ما با توجه به تجربه چندین ساله خود و نیز تعداد بالای چندین هزار مشتری که در طول سال  خدمات قالیشویی ارائه می دهیم تجربه و تخصص بسیار زیادی در شستشوی تمامی فرش های ماشینی داریم. قالیشویی همیشه اندیشه همشهری با همکاری بهترین رفوکاران فرش در این مجموعه فعالیت می نمایند. عواملی زیادی وجود دارد که باعث از بین رفتن ظاهر فرش شده و آن را از بین می برد .ویژه ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم و می توانید از خدمات ما اطمینان خاطر داشته باشید. شستشوی فرش ها توسط ما در کارخانه های مجهز به بروز ترین ماشین آلات انجام میشود و آبکشی اسلامی از اصلی ترین خدمات مان است. در صورت نیاز به خدمات ترمیم فرش نیز می توانید این کار را نیز به ما محول نمایید.در قالیشویی اندیشه همشهری به هیچ عنوان هزینه اضافی از مشتریان خود دریافت نمی کند. این نرخ قیمت در تمامی شعبه های ما در هر کجای تهران که ساکن باشند هزینه یکسانی را بابت خدمات مشابه دریافتی از این شرکت پرداخت نمایند.

sbobet88

https://www.sbobet88.digital/